İLETİŞİM NUMARASI 0553 895 2923
HİZMET SAATLERİ

Tüm Gün 09:00 - 22:00

ADRES BİLGİSİ

Bodrum, Yalıkavak

Hizmetler

Hizmetler

Bodrum Cam Balkon
Bodrum Cam Balkon

Balkon cam sistemleri sayesinde artık balkonlar her iki tarafa da cam getirilerek istedikleri zaman açılabilmektedir.

Kış Bahçesi
Kış Bahçesi

Kış Bahçesi 4 mevsim güneş ışığı sunar. Kış Bahçeleri, teraslarda veya binanın bahçesine inşa edilmektedir.

Bodrum Alüminyum Doğrama
Bodrum Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama , hafif, dayanıklı ve uzun ömürlü malzemeler yapmak için kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

Sürgülü Cam Sistemleri
Sürgülü Cam Sistemleri

Sürgülü cam balkon sistemleri, PVC esaslı balkon kapaklarına göre daha kullanışlı olmasından dolayı avantaj sağlar.

Bodrum Sineklik
Bodrum Sineklik

Sineklik modelleri her pencere veya kapıya uygun farklı seçeneklere sahiptir. Özellikleri ve modelleri mevcuttur.

Gölgelik Sistemleri
Gölgelik Sistemleri

Gölgelikler manuel olarak sürgülü, elektrikli, otomatik ve kayar modellere sahip çeşitlerden oluşmaktadır.

Bodrum Alüminyum Doğrama

Bodrum Isı Yalıtımsız Alüminyum Doğrama Isı yalıtımsız alüminyum doğrama birçok farklı ihtiyaca hizmet etmektedir. Bu tür doğramaların temel özelliği yalıtım köprüsünün olmamasıdır. Doğrama düzleminin alanı çeşitli boyutlarda değişir. Yüzeylerin boyutları dar, orta ve geniş olarak değişir. Bina içlerinde kullanılan pencere ve kapı sistemlerinin yapımında ısı yalıtımı yapılmamış alüminyum doğramalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sistem, renklerde RAL kodlarını içerir. Kanat ve kasa profili içerisinde ısı ve su yalıtımı için kullanılan fitiller EPDM fitilleri içermektedir. Her türlü açılır pencere için açılır sistemler tasarlamak mümkündür.

Montaj işlemi iki türden oluşur. Birincisi, kör çerçeve montajıdır. Bu montaj biçiminde panjurun kasa ölçeğine monte edilmesi gerekir. Kantarda yer almayan panjur kutularına doğrama monte edilirse, açılan kanatların kapanması sorunu ortaya çıkar. Duvara monte edilen başka bir seçenek. Montaj, alüminyum doğrama duvar bileşeni için doğru vidalama sistemi kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sistemin düzgün çalışabilmesi için duvar yüzeyinin düzgün olması hayati önem taşımaktadır.

Bodrum Isı Yalıtımsız Alüminyum Doğrama

Bodrum Isı yalıtımlı alüminyum doğrama birçok farklı ihtiyaç için kullanılabilir. Profilin ana özelliği yalıtım köprüsünün olmamasıdır. Doğrama düzleminin alanı çeşitli boyutlarda değişir. Yüzeylerin boyutları dar, orta veya geniş aralıklarda değişir. Bina içlerinde kullanılan pencere ve kapı sistemlerinin yapımında ısı yalıtımı yapılmamış alüminyum doğramalara ihtiyaç duyulmaktadır. Sistem tüm RAL kodlarından ve renklerinden oluşmaktadır. Kanat ve kasa tasarımlarında ısı ve su yalıtımı için kullanılan fitillerin tamamı EPDM fitil içermektedir. Herhangi bir açılır pencere sistemi oluşturmak mümkündür.

Montaj işlemi iki türden oluşur. Biri kör çerçeve montajıdır. Bu montaj şeklinde panjurun kasaların terazisine yerleştirilmesi gerekir. Kantarda olmayan panjur kutularına doğrama konulursa açılan kanatların kapanması sorun teşkil eder. Duvara monte edilen başka bir yöntem. Alüminyum doğrama duvar bileşeni için doğru vidalama sistemi kullanılarak monte edilir. Bu sistemin kalıcı olabilmesi için duvarın düzgün olması şarttır.

Bodrum Alüminyum Ofis İç Bölme Sistemleri

Alüminyum hammaddeden odize renkli ofis bölmeleri. Isıya ve ateşe dayanıklı elektrostatik boyalı ince malzemeler kullanılarak oluşturulmuştur. Alüminyum ofis bölmeleri genellikle ofisler içinde odaları bölmenize veya yeni bir ofis oluşturmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Alüminyum ofis bölme avantajları açısından sistem %100 alüminyumdan yapılmıştır. Bu sistemin ilk rengi ral 9001’di ancak dilerseniz renklerden farklı bir renk seçerek ofis bölmeleri tasarlayarak oluşturabilirsiniz.

Cam ofis bölme özelliği;

  • Ofis bölme profilleri sisteminin kalınlığı 78 milimetredir
  • Ofis bölmeleri ses emiciliği yüksek
  • bir sistemdir Sökme ve takma
  • sistemi Isı ve yangından etkilenmeyen ofis binaları için bölme sistemi
  • Standart genişliklerde veya belirli bir genişlikte mevcuttur. özel yapılara uygun olarak gereklidir.
  • Alüminyumdan yapılmış ofis bölmelerine cam veya kapılar monte etmek mümkündür.
  • Alüminyum ofis bölme izolasyonu Sabit ofis bölmelerinin en önemli avantajlarından biri yüksek ısı ve ses izolasyonudur. 42 dB’nin yanı sıra 500 Hz ses yalıtımı da sağlayabilir.

Bodrum Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri Nasıl Yapılır: Alüminyum ofis bölmeleri oluştururken bilgili bir personele sahip olmak önemlidir. Başlangıçta, alüminyum ofis bölmesi için ölçüler, levye yerine yerleştirilmeden önce belirlenir. Levyenin montajı, yatay veya tam bir cam duvarlı açık cam bölme olarak önceden tanımlanmalıdır. Alüminyum ofis bölmeniz bittiğinde her iki tarafı da kaplanmaya hazır hale gelir ve cam veya ahşap paneller bittikten ve kapakları sabitlendikten sonra teslim edilir. Dilerseniz ses yalıtımını artırmak için sisteme cam yünü veya taş yünü dahil edebilirsiniz.

Bodrum Sürme Doğrama Sistemleri

Sürme doğrama pencere ve kapı sistemleri, müşteri tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre ısı yalıtımlı veya ısı yalıtımsız olarak istediğiniz ölçülerde yapılmaktadır. Büyük boyutlu kapılar için, gerektiğinde özel bir U-profil kullanılarak içeriden güçlendirilirler. Böylece, birincil sistemin temel hatları korunur. Ayrıca kayar kapılar, seçilen sistem tipine göre çeşitli modellerde üretilmektedir.

  • Monoray (Monoray) Sabit bileşenler, cam kullanılarak doğrudan çerçevenin yüzeyine yerleştirilir.
  • Duorail (Çift ray) Sürgü elemanları ve sabit parçalar aynı malzemeden yapılmıştır.
  • Kaldır ve Sür (LS): Duorail kayar kapı yukarı kaldırılır, ardından sıralı muhafaza pompasının yardımıyla ray inox üzerine kaydırılır. Bu ray profilin alt kısmına yerleştirilir. Kaldır&sür model çeşitleri tek raylı olabildiği gibi çift raylı olarak da yapılabilmektedir. Kaldır ve kaydır ile gelen birincil fayda, rüzgar, hava ve su elementlerinden daha fazla koruma sağlamasıdır.

Bodrum Katlanır Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyumun gelişimi, tüketicilere sağladığı birçok fayda nedeniyle önemli olmuştur ve şu anda çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. İlk alanlar alüminyum doğrama kapılar pencere ve kapı sistemleridir.

Başlangıçta müşteriler alüminyum kapı pencere ve sistemlerine ilgi duymuş ve bu ürünlere farklı ihtiyaçlar hissetmiştir. Gelişen teknolojik ilerleme sayesinde, tüketicilerin gereksinimlerini karşılamak için etkili ve verimli çözümler tasarlanmıştır. Ayrıca yeni kapı ve cam sistemleri tasarlanmıştır.

Çünkü yenilikçi sistemlerin bir örneği olarak ilk akla gelen şeylerden biri de alüminyum katlanır kapılar ve pencere sistemidir.

Genel olarak evlerimizin balkonlarında kullanılan katlanır kapı sistemi kafelerde, restaurant barlarda, çatı teraslarında, kış bahçelerinde ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Alüminyum katlanır kapı ve pencere sistemleri, alüminyumun hafif ve dayanıklı olması, hızlı açılıp kapanabilen ısı yalıtımlı olması ve aynı zamanda su geçirmez olması nedeniyle tüketicilerin ilk tercihi haline gelmiş ve gereksinimlerine mükemmel bir çözüm olmuştur.

Kişiler alüminyum kapı katlama yaptırdıklarında kapıyı istedikleri şekilde ve istedikleri renklerde ve tercih ettikleri modelde yaptırabilirler. Bu sistemin popülaritesinin bir başka nedeni de budur.

Normal kapılı kapılar bir dizi soruna yol açabilir ve etkinlikleri katlanır sistemlere göre daha azdır. Bu nedenle, bu tür problemlerin onarımı ve bakımı, katlanır olanlara göre daha karmaşık ve pahalıdır. Ancak katlanır için alüminyum kapılar dayanıklı ve teknoloji açısından oldukça verimlidir. Ayrıca görünüşünde daha çekici görünüyorlar. Binaların görünümünü çağdaş hale getirebilir. Bunlar günümüzde insanların alüminyum katlanır kapı ve pencere sistemlerini tercih etmelerinin başlıca nedenlerinden sadece birkaçı.

Alüminyum Doğrama

Profesyonel olarak üretilmiş Alüminyum Doğrama İşleri. Yirmi yılı aşkın iş tecrübemiz ve alüminyum endüstrisindeki en ekonomik seçeneklerimizle siz sadık müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz. Tecrübeli ekibimiz ve günümüzde değerini kanıtlamış ürünler ile sizlere hızlı ve güvenli hizmet verebilmekteyiz.

Bodrum Kompozit Panel, hem dış hem de iç mekan uygulamalarını kullanan mimarlar ve profesyoneller için sınırsız özgürlük sağlar. Hafifliği, kalitesi, esnekliği ve sağlamlığı nedeniyle dünya çapında aranan bir kaplama malzemesidir. Ayrıca pürüzsüz yüzeylere ve yapı bileşenlerinin özelliklerini destekleme yeteneğine sahiptir.

Alüminyum Sineklik

Firmamız pencere kapı, pencere ve daha fazlasını üretmektedir. Özel pileli sinekliklerin yanı sıra merdane sinekliklerini yapar ve kurar. alanlarınız için sürgülü sineklik ve duş sistemleri, akardiyon kapılar, pimapen tamiri ve menfez hizmetleri sunmaktadır.

Bodrum Alüminyum Kompozit Panel

Yangına dayanıklı yanmaz alüminyum kompozitten yapılmış bir kaplama türüdür. Ayrıca mimarın özelliklerine göre özel ölçülerde üretilmektedir. Bu işlemde kullanılan bileşenler, boyanmış yüzey üzerinde güçlü bir koruma filmi içerir.

Bodrum Alüminyum Kapı Ve Pencereler

Genellikle doğramacılıkta kullanılır. Ses geçirgenliği, ısı ve rüzgara karşı direnci sayesinde dayanıklı bir sistemdir. Isı ile kullanılabilen veya kullanılmayan alüminyum doğrama serisi gelir. Pivot açılım normal açılır kanat, çift açılım, gizli açık çift menteşe, katlanır kapı ve pencere doğramaları kaldır-sür sürme doğrama İçe ve Dışa açılır kapılar, açılır kapılar ve vitrin yapımı gibi seçenekler sunar.