İLETİŞİM NUMARASI 0553 895 2923
HİZMET SAATLERİ

Tüm Gün 09:00 - 22:00

ADRES BİLGİSİ

Bodrum, Yalıkavak

Bodrum Gölgelik Sistemleri

Bodrum Gölgelik Sistemleri

Gölgelik sistemleri manuel olarak yönetilebilen saçaklara sahiptir. Otomatik çalışmaya izin veren bir motoru yoktur. Motoru olmadığı için maliyeti daha düşüktür. Manuel tente sistemleri, özel veya küçük işletmeler için harika bir çözüm olabilir. Ekonomik ve bakımı basit olduğu için tüm beklentileri karşılar.

Bodrum Gölgelik Sistemleri

Gölgelik sistemleri manuel olarak yönetilebilen saçaklara sahiptir. Otomatik çalışmaya izin veren bir motoru yoktur. Motoru olmadığı için maliyeti daha düşüktür. Manuel tente sistemleri, özel veya küçük işletmeler için harika bir çözüm olabilir. Ekonomik ve bakımı basit olduğu için tüm beklentileri karşılar. Kaliteli kumaş yapıları için birçok renk seçeneği mevcuttur. Ayrıca çeşitli desenler arasından seçim yapabilirsiniz. Manuel tente olarak da bilinen manuel tente sistemleri pratik, şık ve ekonomik olmaları nedeniyle popülerdir.

Bodrum Gölgelik Sistemleri hizmeti almak için: 0553 895 2923

Tüm kumaş çeşitlerimizde ve otomatik veya manuel tente sistemi kurulumlarımızda 5 yıl garanti veriyoruz. Nerede yaşıyor olursanız olun, Bodrum’da her türlü manuel tente sistemini kurabiliriz. Fiyat teklifi almak ve manuel tente montajı için firmamızla iletişime geçiniz. İhtiyacınız olan manuel tente sistemi özellikleri seçtiğiniz modele göre farklılık gösterebilir ancak genel olarak burada listelenmiştir: Her türlü hava şartlarına dayanıklı kumaş yapısı ve iskeleti ile yapılmıştır. Bu, her mevsimde koruma sağlar. Kollarla birlikte kullanılabilir. Tente açısını günün saatine göre ayarlayabilirsiniz. Birçok türü vardır; Bu tente sistemleri, kafeler, restoranlar ve kasaplar dahil olmak üzere çeşitli iş alanlarında kullanılabilir. Ancak yapısı ve işlevselliği ile özel alanlarda kullanılabilecek modeller de bulunmaktadır. Birçok tasarım ve renk seçeneği vardır. Belirli bir dijital görüntüyü yazdırmak için de kullanılabilir. Bu, işletmeler için özellikle yararlı bir özelliktir. Manuel gölgelik sistemi üzerinde daha birçok özelliği de sıralayabiliriz. Uygun fiyatlı tente çözümü arayan müşteriler için de en hesaplı ve en popüler modeldir. İhtiyacınız olan kaset veya manuel tente sistemini talep etmek için Bodrum’un her yerinden bize ulaşabilirsiniz. Alan veya özelleştirilmiş seçeneklerden bağımsız olarak en iyi fiyatı sunuyoruz.

Bodrum Pergola

Pergola Latince bir kelimedir. Saçak anlamına gelen Pergule’den geliyor. Pergola, İtalyanca gölgelik anlamına gelir. Pergolalar, bir oturma alanını kapatmak için kullanılabilen bir koruma türüdür. Pergola sistemleri çeşitli malzemelerden yapılabilir.

Pergola Üretim Aşamaları

Pergola sistemleri kullanılacağı alanda iklim ve mevsim şartlarına uygun malzemeler kullanır. Korozyon dağılımları hesaplanmış ve kaldırılacak yük belirlenmiştir. Pergola sisteminin konum ve renk özelliklerine uygun olarak tasarlanması önemlidir. Alüminyum veya ahşap olarak üretilebilirler ancak alüminyum ile yapılan açılır kapanır modeller uzun ömürlü olmaları nedeniyle tercih edilmektedir.

Pergola Sistemleri Kullanım Alanları

Açılır kapanır pergola sistemlerini yıl boyunca kullanılacak her mekana kolaylıkla kurabilirsiniz. Veranda ve kahvaltı salonlarında, kafeterya ve restoranlarda, yaz ve kış bahçelerinde ve diğer lokasyonlarda bu sistemleri dilediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz.

Kontrollü ve Işıklı Pergola Sistemleri

Açılır kapanır pergolalar artık hizmet kuruluşlarında ve özel alanlarda yaygınlaşıyor.

Estetik Avantaj

Ergonomik tasarımları ile pergola sistemleri bir alanın dört mevsim kullanımına olanak sağlar. Herhangi bir mimari yapıya veya projeye kattıkları uyum ve değerle alanları görsel olarak da zenginleştirirler. Bu ürünler güzel ortamlar yaratmak için kullanılabilir. Kanopi Tenteler birçok sektörde yağmurdan korunmak için kullanılmaktadır. Herhangi bir dekorasyona uyacak şekilde değiştirilebilirler ve çeşitli renklerde olabilirler. Bu sistemler, farklı model ve tasarımlarla iskelet sistemlerini gölgelemek için kullanılabilir. Tente uygulamaları kenardaki aralıklı kuş gözü ile gölgelik tente sistemi veya ip takılarak yapılır. Bahçe kanopi sistemleri Kanopinin standart ölçülerde olmayan branda kumaşı farklı beklentiler yaratmak için kullanılabilir. %95 ila %35 ağ aralığında mevcuttur. Bodrum Gölgelik Sistemleri hizmeti almak için: 0553 895 2923 Gölge sistemleri Fiyatlar, kullanılan branda kumaşının uzunluğuna, cinsine, miktarına ve iskelette kullanılan profil çeşitlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu çözümler çardaklardan, güneşliklerden veya yaz veya kış bahçelerinden daha ucuz ve daha uygun maliyetlidir. Ayrıca sökülüp başka alanlara taşınabilirler. Tentenin UV ışınlarına karşı direnci nedeniyle gölgeler dayanıklıdır. Bu aynı zamanda tutuşma riskini de azaltır. Tent Canopy, özel bir alan yaratmak veya açık alanlarda dinlenmek için en iyi seçimdir. Ayrıca teras gölgelik modellerini kullanarak açık havanın keyfini çıkarma seçeneği de sunuyor.

Güneşlik, Güneşe Karşı En İyi Korumadır

Güneş hayatımızın kaynağıdır. O olmadan, Dünya’da yaşam imkansız olurdu. Birçok nedenden dolayı mutluyuz. Güneş ışınlarına aşırı maruz kalmak tehlikeli olabilir, tıpkı herhangi bir maddenin fazlasının zararlı olması gibi. Cildi güneşin ultraviyole ışınlarından korumak çok önemlidir. Kanopi dekoratif bir eşya ve dekorasyon haline geldi. Hemen hemen tüm mekanlarda ve açık alanlarda gerçekleşen etkinliklerde güneş ışınlarının etkisini azaltmaya çalışıyoruz. Güneşi bazı yönlerden seviyoruz ama aynı zamanda ondan kaçınmaya çalışıyoruz. Gölgelik, bahçenizi, balkonunuzu, aracınızı, teraslarınızı ve kendinizi aşırı güneşten korumanın harika bir yoludur. Günlük kullanım için birçok tip ve model kanopi geliştirilmiştir. Şemsiye, her gün kullanılan yaygın bir üründür. El şemsiyelerine benzeyen gölgelik şemsiyeler yaz aylarında sıklıkla kullanılmaktadır. Arzu ettiğiniz herhangi bir boyutta sipariş verebileceğiniz birçok renk mevcuttur. Ürünün çapı, gerekli gölge alanını belirlemede önemli bir faktördür. Plaj, gölgeye en çok ihtiyaç duyulan açık bir alandır. Güneş ışınlarını 90 derece ile sınırlandırarak bir gölgelik zemine paralel olarak sabitlenebilir ve gölgelik bir alan oluşturulabilir. Eğik konumda yerleştirilebilen bir şemsiye, güneş ışınlarının farklı açılardan gelmesi nedeniyle daha geniş gölgeler oluşturabilir. Plajda kullanılabilecek bir plaj tentesi hafif ve taşınabilir olmalıdır. Bu özellikle kıyı sakinleri için önemlidir. Plajlarda kullanılabilecek pek çok şemsiye çeşidi vardır. Son zamanlarda popüler olan, her taraftan açılabilen ve dört hızlı montaj ayağı olan portatif bir çardak şeklindeki kanopi. Çadıra benziyor ama dört tarafı da açık. Bu gölgelik geniş bir alana gölge sağladığı için aileler ve daha büyük gruplar için idealdir. Gençler için popüler bir seçenek, plajda çadır kurmaktır. Gölgelikli çadır hem gece kamp yapıyormuş gibi uyumalarını sağlar hem de gündüzleri kavurucu güneşten korur.

Teras ve Balkonlarda Gölge Kullanımı

Balkonlar, kültürümüzde uzun zamandan beri gözde mekanlardır. Özellikle yaz aylarında teras ve balkonlarda saatler geçirmeyi çok seviyoruz. Balkon tentesi balkonları güneş ışınlarından korur. Balkonlar için kullanılabilecek pek çok şemsiye çeşidi vardır. Şemsiye tipi tenteler popüler olmakla birlikte çok fazla yer kaplayabilirler. Ayrıca balkonunuzun dışına da tente ve tente takabilirsiniz. Balkona özel bir tente sistemi, balkonun hem güneşli hem de yağmurlu günlerde konforlu olmasını sağlayabilir. Bu tenteler balkonu sadece kötü hava koşullarından korumakla kalmamalı, aynı zamanda ona güzellik ve zarafet katmalıdır. Sabit tenteler en çok balkonlarda kullanılmaktadır. Ancak katlanır veya açık tenteler daha geniş alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Karpuz tente ve dekoratif tenteler, yarasa tenteler, çadır tenteler ve yarasa tenteler dahil olmak üzere çeşitli sabit tente modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu tenteler balkonu hem şık hem de konforlu kılıyor. Bodrum Gölgelik Sistemleri hizmeti almak için: 0553 895 2923 Bu tenteler gerektiğinde açılıp kapanacak şekilde tasarlanmamıştır ve çoğunlukla balkonu korumak için kullanılır. Açılır kapanır fonksiyonlu tenteler gerektiğinde üst kısımların açılması için kullanılabilir. Bir gölgelik tente veya bir elektrikli tente seçeneğiniz var. Bu tentelerin açılıp kapanması kolaydır. Tam katlanır tipler arasında körüklü tenteler, pergolalar, şemsiyeli tenteler ve şeffaf tenteler bulunmaktadır. Bunlar katlanıp doğrudan dışarıyla temas edecek şekilde balkona yerleştirilebilir. Bu modeller, geceleri yıldızları çatıdan görmek isteyenler için idealdir. Teras tarzı balkonlar için genellikle ilk seçenektir. Tente ile terasınızı gölgeli, serin bir dış mekana dönüştürebilirsiniz. Verandanızı veya terasınızı gölgelendirmek için kolayca geri çekilebilen geri çekilebilir gölgelikler, evinize güzellik ve değer katacaktır. Sıcak yaz günlerinizi evde klima açıkken oturmak yerine dışarıda geçirmeyi tercih edebilir ya da açık hava alanını serin ve temiz hava almak için kullanabilirsiniz. Bu aynı zamanda klimanın elektrik maliyetlerinden de tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Tente seçerken dikkat edilmesi gereken birçok önemli nokta vardır. Sadece her yönü dikkatlice değerlendirirseniz iyi bir karar verebilirsiniz. Binanızın genel görünümüne en uygun tente modeli seçilmelidir. Tenteniz için doğru renk ve tasarımı seçmek önemlidir. Ayrıca balkonunuzun boyutunu, kumaşın yapısını, kullanılan malzemeyi, kullanım kolaylığını ve tentenin sabit mi, katlanır mı yoksa katlanır mı olduğunu da göz önünde bulundurmalısınız. Teras gölgelik seçimi, uzmanlara danışılarak yapılması gereken bir şeydir. Bir karar vermeden önce kumaşın malzemesini, kullanım kolaylığını ve katlanıp katlanamayacağını veya sabitlenip sabitlenmediğini göz önünde bulundurmak önemlidir. Teras gölgelik seçimi, uzmanlarla tartışılması gereken bir konudur. Bir karar vermeden önce kumaşın malzemesini, kullanım kolaylığını ve katlanıp katlanamayacağını veya sabitlenip sabitlenmediğini göz önünde bulundurmak önemlidir. Teras gölgelik seçimi, uzmanlarla tartışılması gereken bir konudur.

Bahçe ve Havuzlar İçin Gölgelik

Müstakil evlerde yaşayanlar, bahçelerinde veya havuzlarında gölgelik alanlar oluşturmalıdır. Bahçeli evler için verandayı dış mekan oturma alanı olarak kullanmak iyi bir fikirdir. Bahçe çok büyükse bazı noktaları gölgelemek isteyebilirsiniz. Bahçe gölgelik tasarımları araştırılmaktadır. Büyük bir çadır gölgeliği, çok fazla gölge gerektiren büyük bahçeler için iyi bir seçimdir. Gerektiğinde perdeler çadırın kenarlarından açılabilir. Büyük beyaz bir tente ve alüminyum şeritler tarafından tutulurlar. Bu çadır, ister arkadaşlarınızla ister ailenizle dışarıda yemek yemek için harika bir seçenektir. Kanopi çardak en popüler ve klasik modellerden biridir. Çardak yapısı yuvarlak veya çokgen bir geometriye sahip olabilir. Ayrıca gölge oluşturmak için bezle kaplanabilir. Kanvas, PVC gibi birçok malzemeyi kullanabilirsiniz. Bunlar, çardak yapıları için mevcut birçok seçenekten sadece birkaçıdır. Bambu gölgelik, bahçenizde serin ve işlevsel bir alan yaratmak için kullanılabilir. Yapısal çerçeveye farklı kumaşlar ekleyerek bir çardak gölgeliği oluşturabilirsiniz. Öğlen ve sabah erken saatlerde güneşi oturma odasından kapatan çardak tentenizde güzel bir kahvaltı yapabilir veya bir şeyler içebilirsiniz. Gazebo modelinin kurulumu kolaydır ve birçok kullanışlı fonksiyona sahiptir. Bodrum Gölgelik Sistemleri hizmeti almak için: 0553 895 2923 Sabahları çardak çadırının altında lezzetli bir kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. Pergola tenteler sundukları gölgeli alanlar nedeniyle popülerdir. Yaz aylarında havuzlar çocukların eğlendiği ve dinlendiği popüler bir mekandır. Çocukları güneşin zararlı ışınlarından korumak için havuzun kenarlarına gölgelik konulmalıdır. Bu gölgeler, havuzun geniş alanlarını kaplayacak şekilde bile yapılabilir, böylece çocuklar gölgede yüzebilir. Bu tip gölgelik havuz tasarımı için havuzun ağ veya branda ile kapatılması yeterli olabilir. Bu brandalar, havuzunuzun kenarlarında bulunan aydınlatma direkleri kullanılarak gerdirilebilir. Benzer bir tesis yoksa gölgelik sistemi ile file gerdirme de yapılabilmektedir. Bunların hiçbiri olmazsa,

Kanopi Kumaş Çeşitleri

Mesh kanopi birçok farklı kumaştan yapılabilmektedir. Güneş ışınlarının kesilme hızını dikkate almak önemlidir. Genellikle dört tip gölge kumaş vardır. %95’lik gölgelik, güneşin %95’ini engeller ve görüşü engeller. Hem güneş hem de görüntü %75 gölgelik kumaşla engellenir. Belirtilen görünüm ve güneş ışığı yüzdesi de %35 ve %55 kumaşlar tarafından engellenir. Hava sirkülasyonunu engellemezler ve sıcağa ve soğuğa dayanabilirler. Bu gölge sistemleri sebze ve meyve bahçelerinde çok faydalı olabilir. Kiraz, kayısı gibi meyve ağaçlarının bulunduğu bahçelerde %35 net gölgelik kullanılmaktadır. Hassas bitkiler varsa (örneğin, hala güneş ışığına ihtiyaç duyan ancak rüzgardan korunmaya ihtiyaç duyan fidanlı bir bahçe), onları rüzgarın aşındırıcı etkilerinden korumak için %55 net gölgelik kullanılır. Dolu ve şiddetli yağmur gibi doğal olayların etkisi azalmış olabilir. %75 veya %95 fileli file saçaklar yaşam alanları ve otoparklar için sıklıkla tercih edilmektedir. Yoğun bir dokuya sahiptirler ve daha fazla hava akışına izin verirler. Bu tenteler, özellikle otoparklarda, araçları dolu ve şiddetli yağmurdan korumak için idealdir. Bu ağ örtüleri inşaatta da kullanılabilir. Bu ağ örtüler sadece yapının çirkin görünmesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda herhangi bir şeyin dışarı düşmesini ve yaralanmalara neden olmasını da önler. Burası ağ tipi yeşil bir kanopinin tercih edildiği yerdir. Bodrum Gölgelik Sistemleri hizmeti almak için: 0553 895 2923 Parklarda, bahçelerde ve diğer açık alanlarda insanları güneşten korumak için kullanılabilecek birçok renk vardır. Mesh örtüler mavi, beyaz, krem ​​ve krem ​​renklerinde popülerdir. File kanopiler eşyaları örtmek ve yanlardan gelen rüzgarı engellemek için kullanılır. Bunlar bahçelerde, çay bahçelerinde veya yazlıklara bitişik bahçe duvarlarında çit gölgelik olarak görülebilir.

Kampçılar İçin Vazgeçilmez Gölgelik

Kamp, yaz kampları ve karavan kampları son yıllarda giderek daha popüler hale geliyor. Yaz kamp alanlarında kamp yapan kampçıların geceleri başlarını dinlendirecekleri, gündüzleri serinleyebilecekleri gölgelik bir alana ihtiyaçları vardır. Araç gölgeliği, karavanlarının veya araçlarının çevresinde gölgelik bir alan oluşturmalarına olanak tanır. Yan tente araç tentesi olarak da adlandırılabilir. Bir taraftan aracın tavanına takılır. İki köşede yerdeki direklere karşı taraf birleştirilerek gölge oluşturulur. Bu tente %100 su geçirmez kumaştan yapılmıştır. Karavanlarda aracın dışında veranda benzeri bir yaşam alanı oluşturmak için benzer sistemler kullanılıyor. Çadırlar, kampçılar için hayati bir öğedir.